فروش پسته تر

خرید و فروش پسته و همکاری با کشاورزان برای فرآوری پسته تر

خرید و فروش پسته و مغز پسته با کیفیت های مختلف و انواع مختلف به صورت عمده جهت استفاده در شیرینی ها، بستنی ها، آجیل و صادرات در فصل های مختلف صورت می گیرد. شرکت های فرآوری پسته با خریداری پسته تر از کشاورزان پسته می توانند پسته را خشک کرده و در شرایط مناسب نگهداری کنند و در زمانی که مشتری نیاز دارد به فروش برسانند.

خلال و پودر پسته نیز به سفارش مشتری تهیه می شود. همواره بازار انواع مختلف پسته فندقی، کله قوچی، احمد آقایی و اکبری را برای آجیل نیاز دارد که با قیمت های مختلف موجود باشد تا قدرت خرید برای تمام اقشار جامعه وجود داشته باشد. مغز پسته به صورت دو پوست شده برای فرآورده های گوشتی، لپه شده برای قنادی ها و… استفاده می شود.

سلامت مغز پسته بسیار مهم می باشد که برای اطمینان از سلامت آن می توانیم تست افلاتوکسین را بعد از تایید بار توسط مشتری انجام دهیم. عرضه پسته و مغز پسته در بسته بندی هایی با اندازه هایی مانند ۱۰ کیلویی با چاپ برند مخصوص مشتری قابل ارائه می باشد. برای سفارش خرید پسته و مغز پسته و همچنین پسته تازه می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و در ابتدا نمونه ایی از پسته را دریافت کنید و در صورت درخواست شما بار را به شهری که هستید ارسال می کنیم و مواقعی که نمونه و بار اصلی تطابق نداشت می توانید بار را برگشت بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *