slivered pistachios

تولید و پخش عمده انواع خلال پسته

خلال پسته سبز آوین تهیه شده از مغز پسته های سبز و با کیفیت به ویژه مغز پسته های سبز قزوین و مغز پسته کال در بسته بندی های کارتن ۵ کیلو گرمی عرضه می گردند. برای تولید این محصول ابتدا مغز پسته پوست کنده یا به عبارتی دوپوست می شود و سپس توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک به صورت خلال خرد می شود.

با توجه به اینکه خلال پسته هیچ گونه لایه محافظی مانند پوست نرم روی مغز پسته را ندارد می بایست پس از قرار گرفتن در لایه نایلکس در کارتن و در محیط با دمای مناسب نگه داری شود و به همین دلیل هرگز به صورت تناژ دپو نمی شود. ازینرو برای سفارشات با تناژ بالا حتما چند روز قبل از موعد نیاز سفارش خود را اطلاع دهید تا در زمان مشخص شده آماده ی ارائه گردد.

از مواردی که در بحث صادرات خلال پسته بسیار مورد توجه است دریافت گزارشات مرتبط با سلامت آن می باشد که در این راستا تمامی آزمایشات مرتبط با افلاتوکسین مجاز صورت گرفته و به همراه محصول ارائه می گردد. (مقدار افلاتوکسین مجاز برای صادرات به اروپا از دو الی پنج درصد و برای کشورهای آسایی عمدتا تا ده در صد مجاز است.)

یکی از پر فروش ترین انواع خلال پسته مربوط به خلال پسته سبز قزوین می باشد که از نظر قیمت نیز با انواع دیگر اختلاف دارد. سبز بودن و طعم خوب این نوع باعث تمایز آن شده و در حال حاضر بیشترین حجم تولید را به خود اختصاص داده است.

شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی آوین در هر نقطه از کشور به سادگی سفارش خود را ثبت و محصول خود را دریافت نمایید و چنانچه در بخش صادرات فعال هستید همکاری های لازم جهت صادرات صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *