تولید مغز پسته ، پودر پسته و خلال پسته
شرکت پسته به آوران آوین با تولید و عرضه انواع مغز پسته ، پودر پسته ، خلال پسته و مغز پسته دو پوست و همچنین انواع پسته خام و بوداده برای تمامی مصارف آجیل و تولید صنایع غذایی گامی مهم در تامین نیاز کارخانجات و تولید کنندگان محصولات غذایی برداشته است.

برخی از مشتریان ما را کارخانجات تولید انواع گز، تولید سوهان، تولید محصولات گوشتی از جمله سوسیس و کالباس، کارخانجات تولید بستنی، انواع کیک و کلوچه و تنقلات، تولید کنندگان شکلات، انواع شیرینی سنتی و صنعتی مانند نوقا، باقلوا و نیز انواع کارگاه های شیرینی پزی تشکیل می دهند.

با توجه به کاربرد گسترده مغز پسته امروزه شاهد استفاده این محصول در بسیاری دیگر از خوراکی ها حتی انواع فست فود نیز می باشیم. همچنین مغز پسته به عنوان یکی از محبوب ترین انواع آجیل نیز مورد استفاده قرار میگیرد و در بسته بندی های مختلف نیز برای عرضه به بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. تولید مغز پسته در انواع مختلف به صورت خام و بوداده انجام می شود.

خلال و پودر پسته نیز در تولید شیرینی های سنتی و صنعتی از جمله باقلوا، حلوا ارده، شکلات، بستنی، کیک و شیرینی و بسیاری محصولات دیگر جایگاهی ویژه دارند.

و اما پسته، یکی از با ارزش ترین محصولات کشاورزی کشور که سهم عمده ای نیز در بخش صادرات دارد. آوین با تولید ، فرآوری و عرضه انوع پسته به صورت خام و بوداده در طعم های گوناگون سهم بزرگی در ارائه این محصول به بازار و بخش صادرات دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *