🇮🇷 🇬🇧

درباره آوین

درباره شرکت پسته به آوران آوین

شرکت پسته به آوران آوین در سال 1392 فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش پسته و مشتقات آن آغاز کرد و پس از مدت کوتاهی فعالیت خود را در زمینه تجارت و صادرات پسته نیز گسترش داد. ورود به عرصه فرآوری پسته و تولید مغزپسته، پودر پسته و خلال پسته ابتدا به صورت محدود در شهر قم آغاز گردید و در حال حاضر آوین در حال گسترش شعبه های کارگاهی خود در مراکز مختلف برای کاهش هزینه های تمام شده می باشد. دفتر مرکزی شرکت در شهر کرج واقع شده و در روزهای کاری هفته پذیرای مشتریان، همکاران، تجار و صادرکنندگان، باغداران و تولید کنندگان می باشد.

  ما چگونه کار می کنیم؟

  ما برای حمایت از بخش صادرات اقدام به تولید و بسته بندی انواع محصولات پسته با بسته بندی و برند تجاری مشتریان کرده ایم و امروز شما میتوانید با بسته بندی دلخواه خود محصول خود را خریداری نمایید.

  برای اطمینان خاطر مشتریان تازه، از خرید خود در داخل کشور ابتدا اقدام به ارسال نمونه ای از جنس کرده و تا حد امکان اقدام به تحویل کالا و انجام معاملات در محل خریدار توسط نمایندگان خود میکنیم و در صورت نیاز مشتری می تواند نماینده خود در شهرهای نزدیک را برای انجام مذاکرات و معاملات به ما معرفی کند

  در بخش صادرات در حال حاضر معاملات به صورت EX-Work و FOB انجام می شوند و تمامی مدارک مورد نیاز برای واردات پسته و مشتقات آن به کشورهای مختلف از جمله مدارک مربوط به بهداشت در اختیار صادر کننده و یا مشتری قرار خواهد گرفت.

  چشم اندازه شرکت پسته به آوران آوین

  آوین در حال علاوه بر عرضه پسته با کیفیت ایرانی و مشتقات آن، با قیمت های منصفانه به مشتریان خود اعم از تولید کنندگان محصولات غذایی، شرکت های پخش و عمده فروشان، گامی موثر در جهت افزایش صادرات پسته ایرانی برای دست یابی این محصول با ارزش به جایگاه واقعی خود بر داشته است. ازین رو ما با استقبال از صادر کنندگان متعهد و همکاری با آن ها اقدام به افزایش شرکای تجاری خود در خارج از مرزها نیز کرده ایم و قصد داریم با همکاری صادرکنندگان این محصول به معرفی هر چه بیشتر پسته ایرانی بپردازیم و در نتیجه زمینه تولید هر چه بیشتر پسته در ظرفیت بالقوه خود در کشور را فراهم آوریم

  افزایش صادرات پسته و محصولات جانبی آن موجبات افزایش تولید پسته با کیفیت ایرانی در ظرفیت واقعی در کشور و در نتیجه ایجاد فرصت های شغلی در زمینه های مختلف تجاری و تولید و افزایش ثروت ملی را فراهم خواهد آورد

  1245

  مشتریان ثابت


  بروز رسانی هر سه ماه یکبار
  62

  آمار متقاضیان و مشتریان خارجی ثبت شده در ماه گذشته


  این آمار بر اساس تماس های در خواست همکاری در آخر هر ماه بروز رسانی می شود.
  9

  تجار و صادرکنندگان در حال همکاری


  از بهترین تجربیات و اقدامات آوین همکاری با تجار فعال و همکار بوده و تا حد توان از آن ها حمایت میکنیم
  14

  کشاورزان و تولید کنندگان در حال همکاری


  ما افتخار همکاری با کشاورزان و تولید کنندگان همکار را داشته و از افزایش آن استقبال میکنیم

  Avin Group, the pistachio producer and distributor which is located in Iran, in 2013, besides being a well-known Brand in pistachio business and its derivations in its home -IRAN (the best pistachio grower in the world)-, entered the global pistachio trading.
  It is now selling its high quality products with fair prices to many countries.

  Today you can buy every kind of pistachio in any shape and packaging, and we are ready to export our products in large amounts to our customers in foreign countries. Our outlook for being a better Avin, is that by consistently being a customer-friendly company, increase the number of our commercial partners in the world.

  تولید مغز پسته ، پودر پسته و خلال پسته
  شرکت پسته به آوران آوین با تولید و عرضه انواع مغز پسته ، پودر پسته ، خلال پسته و مغز پسته دو پوست و همچنین انواع پسته خام و بوداده برای تمامی مصارف آجیل و تولید صنایع غذایی گامی مهم در تامین نیاز کارخانجات و تولید کنندگان محصولات غذایی برداشته است.

  برخی از مشتریان ما را کارخانجات تولید انواع گز، تولید سوهان، تولید محصولات گوشتی از جمله سوسیس و کالباس، کارخانجات تولید بستنی، انواع کیک و کلوچه و تنقلات، تولید کنندگان شکلات، انواع شیرینی سنتی و صنعتی مانند نوقا، باقلوا و نیز انواع کارگاه های شیرینی پزی تشکیل می دهند.

  با توجه به کاربرد گسترده مغز پسته امروزه شاهد استفاده این محصول در بسیاری دیگر از خوراکی ها حتی انواع فست فود نیز می باشیم. همچنین مغز پسته به عنوان یکی از محبوب ترین انواع آجیل نیز مورد استفاده قرار میگیرد و در بسته بندی های مختلف نیز برای عرضه به بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد. تولید مغز پسته در انواع مختلف به صورت خام و بوداده انجام می شود.

  خلال و پودر پسته نیز در تولید شیرینی های سنتی و صنعتی از جمله باقلوا، حلوا ارده، شکلات، بستنی، کیک و شیرینی و بسیاری محصولات دیگر جایگاهی ویژه دارند.

  و اما پسته، یکی از با ارزش ترین محصولات کشاورزی کشور که سهم عمده ای نیز در بخش صادرات دارد. آوین با تولید ، فرآوری و عرضه انوع پسته به صورت خام و بوداده در طعم های گوناگون سهم بزرگی در ارائه این محصول به بازار و بخش صادرات دارد.