خرید پسته تازه

عرضه کننده انواع مختلف پسته تازه در سراسر کشور

فروش پسته تازه در شهریور ماه و مهر ماه آغاز می شود. بسیاری از کشاورزان چون شرایط نگهداری پسته را به خوبی ندارند پسته تازه را با قیمت پایین می فروشند. پسته تازه چه نوع پسته ایی است؟ منظور از پسته تازه، پسته تر است که هنوز پوست آن کنده نشده است.

شرکت های ضبط پسته می توانند پسته تازه و تر را با قیمت کم خریداری کنند و فرآوری روی پسته را انجام دهند در فصل هایی که بیشتر پسته، مغز پسته و خلال پسته مورد نیاز است مانند عیاد مختلف در بازار عرضه کنند.

پسته تازه در همان اول که از درخت چیده می شود به عنوان خوراکی سالم و خوشمزه طرفداران زیادی دارد. به صورت خورده فروشی نیز مورد مصرف قرار می گیرد. به در خواست شرکت های مختلف پسته تازه از شهرهای مختلف می توانیم تهیه کنیم. شهرهای مختلف که کشت پسته را دارند مانند قزوین، سیرجان، قم و… هر کدام با کمی تاخیر از هم پسته های قابل برداشت را دارند. معمولا پسته تازه با قیمت مناسبی از باغدار خریداری می شود و با انجام فرآوری مانند خشک کردن آن، طعم دار کردن به طعم های نمکی، لیمویی، زعفرانی و…، انواع مختلف پودر پسته ریز و درشت، خلال پسته با استفاده از دستگاه های جدید انجام می شود.

پسته از محصولات صادراتی ایران است و ارز آوری زیادی را دارد و با خریداری پسته تازه شرکت های مختلف فرآوری پسته می توانند بسیاری از نیازهای بازارهای داخلی و خارجی را به خوبی برطرف کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *