خرید پسته تازه

در خرید پسته تر باید به چه نکاتی توجه داشت؟

فروش پسته تر از اواخر شهریور در برخی نقاط کشور آغاز می شود. پسته تر به محض چیده شدن از درخت می بایست در مدت کوتاهی به کارخانجات ضبط برده و پوست کنی و خشک شود تا از گندیده شدن آن جلوگیری شود. فرآوری بر روی پسته تازه توسط کارخانجات انجام می شود و در تمام فصول سال هر زمان که مشتری های مختلف برای مصرف داخلی مانند قنادی ها، بستنی سازی، فرآورده های گوشتی مانند کالباس و… و همچنین صادرات به کشورهای مختلف می توانند پسته خشک و سالم ازین کارخانجات تهیه کنند.

پسته آوین می تواند پسته تر را با قیمت مناسبی تهیه کند و به راحتی به شهرهای مختلف ارسال نماید. خلال و پودر پسته نیز به سفارش مشتری تهیه می شود. قیمت انواع مختلف پسته تر و خشک با توجه به قیمت ارز تغییر می کند. خرید پسته را در بسته بندی های مختلف با ابعاد مختلف و به سفارش شما با برند مخصوص خود می توانید از ما خریداری کنید.

در بحث سلامت پسته تست افلاتوکسین بهترین روش برای اطمینان است که به درخواست مشتری انجام می شود. صادرات پسته، مغز پسته، خلال و پودر پسته نیز به کشورهایی مانند چین، عراق، دبی، آلمان و… انجام می شود به همین خاطر شرایط نگهداری از پسته بسیار اهمیت دارد که این امکان را کارخانجات ضبط پسته به خوبی دارند.

&nbsp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *