قیمت خرید پسته عمده فروشی

فروش پسته صادراتی

ایران اولین و بزرگترین تولید کننده پسته است و همواره صادرات پسته به کشورهای مختلف انجام می شود. پسته صادراتی ایران باید علاوه بر اینکه توان رقابت در قیمت با نوع آمریکایی را حفظ کند از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در بازار جهانی شهرت خود را از دست ندهد. در بسیاری از کشور ها تجار با علم به بالاتر بودن کیفیت و طعم پسته ایرانی تا حدی از قیمت به نسبت بالاتر آن چشم پوشی می کنند. اما باید توجه داشت که این موضوع تا زمانی رخ می دهد که برگ برنده کیفیت پسته ایرانی در دست صادر کننده باشد.

برای داشتن محصولی درجه یک و با کیفیت باید تمام استاندارهای لازم در کشاورزی را در نظر بگیریم و از زمان کاشت تا برداشت و مراحل فرآوری و بسته بندی برای صادرات اقدامات لازمه را انجام دهیم.
امروزه واحد های توسعه و تحقیق در زمینه بهینه سازی نژاد نوع نهال تمام تحقیقات مورد نیاز را انجام داده اند تا بتوان محصول را با کیفیت بیش از پیش پرورش داد و در عین حال با روش های سالم از آفت زدگی به دور نگه داشت.

برای صادرات پسته ایران می توان این مورد را خاطر نشان کرد از نظر شرایط اقلیمی هم ایران برای پرورش پسته بسیار مناسب است بنابراین پسته ی تولید شده در ایران مرغوب است در نتیجه صادرات آن نیز می تواند منبع درآمدی خوبی باشد.

فروش پسته صادراتی ایران در بازارهای مختلف انجام می پذیرد باید به این نکته توجه داشت که پسته ایی که تهیه می کنیم خوش طعم و سالم و دارای معیارهای لازم جهت صادرات باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *