پسته احمدی یا احمدآقایی صادراتی

فروش پسته به صورت عمده جهت عرضه در بازار آجیل و خشکبار داخلی و صادراتی

فروش پسته آجیلی در رنج های مختلف قیمت صورت می گیرد. معمولا پسته مناسب برای پخش در بازار آجیل و خشکبار داخلی بسته به شهر و منطقه مورد نظر باید متناسب با وسع خرید مردم آن منطقه در نظر گرفته شود. برای مثال در مناطقی که احتمالا وضع اقتصادی عمده افراد در حد متوسط است می توان از پسته فندقی و یا کله قوچی استفاده کرد. اما در مورد این انواع نیز قیمت های متفاوتی برای بازار وجود دارد. اما چه چیزی موجب این تفاوت قیمت ها در بازار می شود؟

قیمت پسته عمده چگونه تعیین می شود؟

چهار نوع پسته در بازار شناخته شده و معروف تر هستند که با توجه به انس (سایز) پسته و معیار های دیگری همچون میزان دستچین و توچین بودن و درصد وجود پسته های دهن بسته در بار، قیمت گذاری می شوند. اصلی ترین معیار برای قیمت گذاری در فروش پسته این دو مورد می باشند اما نکات دیگری نیز مانند یکدست بودن بار و عدم وجود پسته آبخندان در بار و نیز شکل ظاهری یا به اصطلاح رویت بار نیز در تعیین قیمت نهایی دخیل هستند. باید در نظر گرفت که پسته برای چه محدوده قیمتی خریداری می شود.
حتی در بازار های صادراتی نیز این نکته حائز اهمیت است. برای مثال نوع پسته مناسب برای بازارهایی همچون عراق و چین متفاوت با نوع پسته مناسب برای صادرات به آلمان و برخی دیگر از کشورهای اروپایی است و امکان فروش پسته لوکس برای تمامی مشتریان بازارهای خارجی وجود ندارد.

برای خرید پسته به صورت عمده چگونه باید اقدام کرد؟

در صورتی که قصد خرید پسته به صورت عمده را دارید می توانید بوسیله تماس با کارشناسان پسته آوین از طریق بخش تماس با ما در سایت علاوه بر دریافت مشاوره و اطلاعات فنی مورد نیاز در مورد خرید پسته نیز اقدام کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.
نحوه خرید به این صورت است که در صورتی که نوع مورد نظر موجود باشد نمونه ارسال گردیده و بعد از تایید آن می توانید محصول خود را خریداری نمایید و در صورتیکه نوع مد نظر موجود نبود می توانید با ثبت سفارش خود اقدام به درخواست آن کرده تا در اولین فرصت مراحل لازم جهت تامین آن تدارک دیده شود.

از افتخارات گروه تولیدی بازرگانی آوین همکاری با باغداران پسته در شهر های مختلف و امکان فرآوری انواع پسته در کوتاه ترین زمان ممکن و فروش پسته در سراسر کشور با قیمت های مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *