قیمت عمده پسته کله قوچی

 قیمت خرید و فروش پسته در بازار تهران و سایر شهرها

قیمت خرید و فروش پسته در بازار تهران همواره مشخص کننده قیمت در سایر شهرهای کشور بوده است. در حالی که برداشت پسته در کرمان قیمت خرید و فروش پسته در ابتدای فصل را تعیین می کند اما در ادامه بازار تاثیر بیشتری بر تغییرات قیمت می گذارد. در عین حال که استان های پسته خیز مانند کرمان، قم، خراسان و … در مقیاس بزرگتری تولید کننده پسته هستند اما به دلیل مرکزیت بازار تهران معمولا قیمت ها تابع تغییرات در آن هستند. بسیاری از تجار بزرگ پسته در تهران ساکن بوده و شرکت های بسیاری در این شهر در زمینه پسته و خشکبار فعالیت دارند.

عمدتا انبار و کارگاه های فرآوری در اطراف تهران ساخته شده اند و بسیاری از کارگاه ها و کارخانه های فرآوری پسته در حومه ی تهران از جمله کرج وجود دارند.

شهر هایی مانند کرج و قزوین به دلیل وجود انبار های پسته و خشکبار در آن ها و دسترسی آسان به این محصولات نقش بسزایی در تغییرات قیمت خرید و فروش پسته و صادرات این محصول و فرآورده های آن از جمله خلال پسته، مغز پسته و پودر پسته دارند.

قیمت خرید و فروش پسته در شهرهای دیگر چگونه تعیین می شود؟

تغییرات قیمت پسته و فرآورده های پسته در این شهرها نیز همزمان با تغییرات قیمت در مرجع اتفاق می افتد اما گاها شاهد این بوده ایم که برخی از مشتریان که تجربه کمی در زمینه پسته دارند تماس می گیرند و اعلام می کنند که قیمت موجود در شهر آن ها از قیمت اعلامی پایین تر است! پس از بررسی متوجه شده ایم که به دلیل عدم شناخت کافی برخی مشتریان از پسته برخی افراد سود جو با ترکیب انواع ضعیف در بار قیمت آن را می شکنند و این در حالی است که با این اتفاق در واقع بار با کیفیت کمتر با قیمت بیشتری به دست آن ها رسیده است.

قیمت فروش عمده برخی محصولات ما را می توانید در صفحه اینستاگرام پسته آوین روزانه مشاهده کنید.

در صورتی که برای خرید محصول نیاز به مشاوره دارید نیز می توانید با کارشناسان پسته آوین ارتباط داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *