قیمت پسته رفسنجان

قیمت پسته آجیلی به چه صورتی تعیین می شود؟

قیمت پسته آجیلی با توجه به نوع و سایز و برخی دیگر ویژگی های آن تعیین می شود. پسته های آجیلی در انواع خام و یا بوداده به صورت نمکی یا شور، لیمویی، شور زعفرانی، شور لیمویی، سماقی، فلفلی، نعنایی و … تهیه می گردند. پسته ایران زبان زد در جهان است و در داخل و خارج کشور برای آجیل از انواع مختلف پسته فندقی، کله قوچی، احمد آقایی و اکبری ایران به صورت دست چین شده یعنی دهن بست آن صفر باشد استفاده می کنند.

پسته آجیلی را به صورت عمده در بسته بندی های ده کلیویی هم می توانید از طریق اینترنتی سفارش دهید و در شهرهای مختلف که هستید تحویل بگیرید.

سلامت پسته بسیار مهم است که از آفت زدگی در امان باشد به همین منظور رسیدگی به درخت پسته و استفاده از کودهای مناسب در زمان مناسب را می توانید در بخش مقالات ما مطالعه کنید. در آخر برای اطمینان از سلامت پسته تست افلاتوکسین انجام می شود.

پسته طعم دار قیمت بیشتری از پسته خام دارد. سفارش پسته طعم دار را به کارشناسان ما بدهید. پسته در فندقی کمترین قیمت را در بین انواع مختلف پسته دارد و پسته اکبری گران قیمت ترین و لوکس ترین نوع پسته است. در بازارهای عرضه پسته تمام انواع مختلف پسته می بایست عرضه شود که توان خرید برای اقشار مختلف مردم وجود داشته باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *