محصولات پسته آوین

محصولات شرکت پسته به آوران آوین

شرکت پسته آوین در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات و مشتقات پسته فعالیت میکند. انواع پسته خام و بو داده در گونه های کله قوچی، اکبری، احمدآقایی و فندقی در انس های مختلف و با شاخصه های گوناگون کیفی به صورت عمده عرضه می گردد. مشتریان ما در حوزه پسته خام عمدتا صادرکنندگان و عمده فروشان و مراکز پخش می باشند.

از دیگر محصولات ما انواع مغز پسته در کیفیت های آجیلی و کارگاهی و مغز پسته دو پوست یا پوست کنده برای مصارف کارخانجات و تولید کنندگان مواد غذایی و اصناف است. با توجه به نوع مصرف سفارش دهنده، نمونه متناسب برای بررسی ارسال شده و پس از تایید، بسته به مقدار نیاز مصرف کننده در بسته های کارتن پنج الی بیست کیلوگرمی عرضه می شود.

تولید خلال پسته در کیفیت های بسیار متنوع برای انواع مصارف از نوع ارزان قیمت تا نوع سوپر انجام می شود و علاوه بر مصرف تجاری و صادراتی به صورت مصارف تولیدی و شیرنی پزی مورد استفاده قرار می گیرد. عمد محصول خلال پسته گروه آوین خلال پسته قزوین می باشد که به دلیل رنگ سبز و طعم خوب مورد استقبال بیشتری از سوی خریداران قرار دارد.

پودر پسته در رنج های مختلف قیمت با توجه به نوع مصرف مشتری تولید شده و به صورت گسترده در مصارف شیرینی پزی و واحدهای صنفی بستنی و معجون و بسیاری دیگر از اصناف در حال استفاده می باشد. از مهم ترین نکات مورد توجه در خرید پودر پسته توجه به خالص بودن محصول می باشد که برخی از مشتریان به دلیل عدم آگاهی در این مورد ممکن است برای تهیه آن دچار مشکل شوند. برای بررسی خلوص پودر پسته راه های مختلفی وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت پسته آوین از آن مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *