قیمت خرید پسته عمده فروشی

پسته احمدآقایی، پسته اکبری، پسته فندقی و پسته کله قوچی

پسته آوین با توان بالای خود در زمینه عرضه عمده و بدون واسطه انواع گوناگون پسته در رده های مختلف کیفی، آمادگی همکاری با کلیه عمده فروشان داخلی و صادر کنندگان و مراکز پخش در سراسر کشور را دارد. از جمله خدمات آوین ارائه مدارک بهداشتی مورد نیاز جهت صادرات، از جمله آزمایشات بهداشت و تست افلاتوکسین می باشد.

خط مشی گروه آوین تلاش برای جلب رضایتمندی مشتریان و افزایش مشتریان و شرکای تجاری ثابت بوده و خواهد بود. شفافیت در عملکرد و قبول مسئولیت در قبال کالای مورد معامله در تمامی مراحل ارسال نمونه تا تحویل بار به مشتری اصلی ترین شاخصه ی حفظ اعتماد طرفین برای همکاری بدون دغدغه و تجربه تجارت همراه با آرامش خاطر می باشد و آوین افتخار دست یابی به این مهم را دارد.

چهار گونه اصلی این محصول در انواع  اکبری، احمدآقایی (احمدی) ، فندقی (اوحدی) و کله قوچی در انواع دست چین و توچین و آفتابخندان و آبخندان و نیز گونه های دیگری همچون بادامی و دهن بست به صورت عمده و در کیسه های بیست کیلوگرمی و پنجاه کیلوگرمی عرضه می گردند. مشتریان آوین می توانند در صورت تمایل محصول خود را در بسته بندی های دیگری مانند کارتن و جعبه در اوزان دلخواه سفارش دهند.

از خدمات ویژه آوین برای تجار و صادرکنندگان ارائه محصول به همراه بسته بندی اختصاصی با برند و نام تجاری مشتریان می باشد که گامی در جهت رفع نیازها و سهولت عرضه محصول توسط سفارش دهنده خواهد بود. لازم به ذکر است که تمامی مراحل طراحی تا بسته بندی اختصاصی محصول از طریق آوین و با کمترین هزینه ممکن انجام می شود.

با توجه به اینکه قیمت محصولاتی مانند پسته و فرآورده های آن به روز می باشد جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.