قیمت پودر پسته خوب

انواع پودر پسته دندانه و نرم برای مصارف تولید مواد غذایی و شیرینی جات

پودر پسته یکی از فرآورده های پسته خام است که عمده ترین مصرف را بین محصولات پسته برای تولید مواد غذایی دارد. اما عمدتا مصرف کنندگان آن، از جمله فعالان صنایع غذایی ترجیح می دهند مغز پسته را خریداری کرده و خودشان آن را به صورت پودر تبدیل نمایند.

تولید کنندگان شیرینی های سنتی و صنعتی از قبیل سوهان، گز، باقلوا ، نوقا و انواع شیرینی های محلی تا تولید کنندگان مواد غذایی همچون حلوا شکری و حلوا ارده و محصولات کنجدی از مصرف کنندگان پودر پسته هستند. همچنین در انواع بستنی های سنتی و پاستوریزه از این فرآورده استفاده می شود.

از آنجایی که تشخیص پودر خالص و سالم مخصوصا در نوع نرم آن کار ساده ای نیست بسیاری از تولید کنندگان محصولات غذایی دغدغه این را دارند که چگونه پودر پسته سالم تهیه کنند. مشتریان قدیمی از خرید محصول خود اطمینان دارند اما جهت اطمینان خاطر مشتریان جدید آوین اقدام به ارائه نمونه پودر پسته درخواستی مشتری و ارائه راهکارهای تست به او می کند و در مواردی که نیاز به نرم ترین حالت این محصول نباشد به صورت دندانه شده به مشتری ارائه می گردد.

یقینا هنگامی که قیمت پودر پسته به صورت غیر منطقی پایین باشد می توان سلامت و خالص بودن آن را رد کرد. به طور معمول برای تولید پودر از مغز پسته سالم حدود ده درصد افت بار اتفاق می افتد پس به هیچ عنوان امکان ندارد قیمت پودر سالم از قیمت نوع مشخصی از مغز پسته پایین تر باشد.

تهیه پودر می تواند از انواع مختلف مغز پسته از جمله از مغز پسته های خرد شده در حین تولید مغز آجیلی، مغز پسته های گندمی و مغز پسته کاملا سالم انجام شود.

قبل از خرید پودر پسته با کارشناسان ما مشورت کنید.